Vecto

Spółka VECTO działa od 2008 roku. Firma łączy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT oraz wyzwania w zakresie cyfrowej transformacji i dynamicznie zmieniającej się technologii, które stoją przed polskimi przedsiębiorstwami i instytucjami wielu branż. Spółka dostarcza i wdraża systemy informatyczne oraz świadczy usługi outsourcingu IT, znacząco zwiększając konkurencyjność obsługiwanych podmiotów i wspierając optymalizację procesów.

VECTO oferuje również kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty najbardziej renomowanych marek globalnych. Spółka jest wieloletnim partnerem (Platinum Partner) koncernu DELL EMC, a także Vmware, Commvault, Microsoft, Zabbix, eSecure czy Webroot oraz wielu innych. Wszystkie prace wdrożeniowe wykonuje zespół certyfikowanych, doświadczonych inżynierów.

VECTO jest również autorem corocznego raportu „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach”, stanowiącego analizę świadomości zagrożeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych, stosowanych przez polskie firmy. Spółka organizuje również szkolenia i warsztaty kompetencyjne. Eksperci VECTO chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami w ramach tzw. Vtorków Technologicznych, cyklu bezpłatnych webinarów, dostępnych dla wszystkich specjalistów IT chcących poszerzać swoją wiedzę i podnosić zawodowe kwalifikacje. 

Spółka VECTO wielokrotnie honorowana była prestiżowym tytułem Diamentu Forbesa. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które w ostatnich latach rozwijały się najszybciej, osiągnęły największy wzrost i cieszą się znakomitą opinią na rynku. W 2019 i 2020 roku, spółka znalazła się wśród laureatów Gazel Biznesu, przyznawanych przez redakcję dziennika Puls Biznesu.

W 2022 roku spółka uruchomiła również program „VECTO: TALENTY”. To inicjatywa, 
w ramach której VECTO wspiera młodych, uzdolnionych ludzi w realizacji ich marzeń 
i ambicji, a także firmy i instytucje, które w swoich działaniach kierują się empatią, troską o potrzebujących i budowaniem perspektyw dla najmłodszych.

Contact

Please contact us if you have any questions.

Learn more about SecureVisio and its benefits. Explore our comprehensive cybersecurity management platform. Thanks to SecureVisio, you will take care of prevention, detection and response to cyber threats.