Vecto

Spółka VECTO działa od 2008 roku. Firma łączy kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry kierowniczej z potencjałem młodego zespołu, który rozumie realia rynku IT oraz wyzwania w zakresie cyfrowej transformacji i dynamicznie zmieniającej się technologii, które stoją przed polskimi przedsiębiorstwami i instytucjami wielu branż. Spółka dostarcza i wdraża systemy informatyczne oraz świadczy usługi outsourcingu IT, znacząco zwiększając konkurencyjność obsługiwanych podmiotów i wspierając optymalizację procesów.

VECTO oferuje również kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty najbardziej renomowanych marek globalnych. Spółka jest wieloletnim partnerem (Platinum Partner) koncernu DELL EMC, a także Vmware, Commvault, Microsoft, Zabbix, eSecure czy Webroot oraz wielu innych. Wszystkie prace wdrożeniowe wykonuje zespół certyfikowanych, doświadczonych inżynierów.

VECTO jest również autorem corocznego raportu „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach”, stanowiącego analizę świadomości zagrożeń i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych, stosowanych przez polskie firmy. Spółka organizuje również szkolenia i warsztaty kompetencyjne. Eksperci VECTO chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami w ramach tzw. Vtorków Technologicznych, cyklu bezpłatnych webinarów, dostępnych dla wszystkich specjalistów IT chcących poszerzać swoją wiedzę i podnosić zawodowe kwalifikacje. 

Spółka VECTO wielokrotnie honorowana była prestiżowym tytułem Diamentu Forbesa. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które w ostatnich latach rozwijały się najszybciej, osiągnęły największy wzrost i cieszą się znakomitą opinią na rynku. W 2019 i 2020 roku, spółka znalazła się wśród laureatów Gazel Biznesu, przyznawanych przez redakcję dziennika Puls Biznesu.

W 2022 roku spółka uruchomiła również program „VECTO: TALENTY”. To inicjatywa, 
w ramach której VECTO wspiera młodych, uzdolnionych ludzi w realizacji ich marzeń 
i ambicji, a także firmy i instytucje, które w swoich działaniach kierują się empatią, troską o potrzebujących i budowaniem perspektyw dla najmłodszych.

Kontakt

Skontaktuj się proszę z nami jeśli masz pytania.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu SecureVisio i korzyściach, jakie oferuje. Poznaj naszą kompleksową platformę do zarządzania cyberbezpieczeństwem. Dzięki SecureVisio zadbasz o prewencję, detekcję i reakcję na cyberzagrożenia.