Trecom

TRECOM to polska firma IT, działająca na rynku od ponad 20-stu lat, specjalizująca się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Firma obsługuje duże przedsiębiorstwa z sektorów takich jak: produkcja, handel, bankowość, medycyna, ubezpieczenia, energia oraz instytucje publiczne i prywatne na terenie całego kraju.

TRECOM współpracuje z wiodącymi na świecie dostawcami rozwiązań IT, takimi jak: Cisco Systems, Microsoft, HP, IBM, EMC, Juniper, Fortinet, NetApp, Dell, Lenovo, VMware, Palo Alto, Huawei, Nakivo i wieloma innymi. Posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych, w tym jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, co umożliwia oferowanie szerokiego wachlarza rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN.

TRECOM wyróżnia się na rynku kompetencjami, w tym liczną kadrą inżynierską z doświadczeniem potwierdzonym szerokim zestawem certyfikatów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze firma oferuje klientom najwyższy poziom wsparcia technicznego, w tym rozszerzone gwarancje, umowy serwisowe, doradztwo czy outsourcing.

TRECOM to pewny partner w dziedzinie IT, który zapewnia swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości oraz kompleksową obsługę techniczną, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy www.trecom.pl, aby poznać szczegółową ofertę i skorzystać z jej usług.

Contact

Please contact us if you have any questions.

Learn more about SecureVisio and its benefits. Explore our comprehensive cybersecurity management platform. Thanks to SecureVisio, you will take care of prevention, detection and response to cyber threats.