Trecom

TRECOM to polska firma IT, działająca na rynku od ponad 20-stu lat, specjalizująca się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Firma obsługuje duże przedsiębiorstwa z sektorów takich jak: produkcja, handel, bankowość, medycyna, ubezpieczenia, energia oraz instytucje publiczne i prywatne na terenie całego kraju.

TRECOM współpracuje z wiodącymi na świecie dostawcami rozwiązań IT, takimi jak: Cisco Systems, Microsoft, HP, IBM, EMC, Juniper, Fortinet, NetApp, Dell, Lenovo, VMware, Palo Alto, Huawei, Nakivo i wieloma innymi. Posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych, w tym jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, co umożliwia oferowanie szerokiego wachlarza rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN.

TRECOM wyróżnia się na rynku kompetencjami, w tym liczną kadrą inżynierską z doświadczeniem potwierdzonym szerokim zestawem certyfikatów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze firma oferuje klientom najwyższy poziom wsparcia technicznego, w tym rozszerzone gwarancje, umowy serwisowe, doradztwo czy outsourcing.

TRECOM to pewny partner w dziedzinie IT, który zapewnia swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości oraz kompleksową obsługę techniczną, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy www.trecom.pl, aby poznać szczegółową ofertę i skorzystać z jej usług.

Kontakt

Skontaktuj się proszę z nami jeśli masz pytania.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu SecureVisio i korzyściach, jakie oferuje. Poznaj naszą kompleksową platformę do zarządzania cyberbezpieczeństwem. Dzięki SecureVisio zadbasz o prewencję, detekcję i reakcję na cyberzagrożenia.